Wakacje z partnerem lub z przyjaciółką?

Urlop z partnerem lub z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej eskapadzie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa czy Twoi szaleni i dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty i wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z przyjaciółką – atuty
Jeśli ferie są na plaży, na kempingu lub ewentualnie pokrewnych okolicznościach – dużo osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, że macie takie same zamiłowania jakimś zagadnieniem. To też całe ogrom idealnego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się poradami oraz sztuczkami – w końcu przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, znacznie więcej swobody i znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – atuty
Dosadnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie wypada z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Mimo to czasem defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na wakacjach z przyjaciółką nie musisz cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o doskonale gładką skórę, czy idealnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. Finalnie niemniej jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy i romantycznych momentów. Musisz sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.